Doplnenie funkcionality na mieru

Programovanie na mieru eshop

Každý eshop má svoje špecifiká – podľa toho pre koho je určený a aké produkty predáva. Mnohokrát sa stane, že riešenie eshopu dokonale nespĺňa predstavy majiteľa internetového obchodu. V tom prípade je možné doprogramovať na mieru požadovanú funkcionalitu.

Programovanie pre intuitívnejší nákup v eshope

Príklad: pre eshop s predajom vreciek do vysávačov: doprogramovanie intuitívneho výberu vrecka do vysávača podľa značky vysávača www.vrecko.sk

Programovanie funkcionality vo vnútornej administrácií

Mnohé funkcionality sú doprogramované tak, že ich je možné používať až po zaregistrovaní v eshope, vo vnútornej administrácií.
Vačšinou sa používajú pre eshopy B2B (busines to busines), t.j. pre obchodných partnerov ako veľkoobchodné služby. Napríklad:

  • výber dealera pre vybavenie objednávky
  • zobrazenie cien len po registrácií a schválení adminom
  • vlastné číslo objednávky pre zákazníka

Programovanie pre marketingové účely:

Pre sledovanie rôznych marketingových aktivít sa do eshopov integrujú  externé scripty: API kľúče pre externé mailingové systémy, affiliate systémy, remarketingové kódy a pod.  

Programovanie pre uľahčenie administrácie a plnenia eshopu

Pri prechode z jedného eshopového systému na druhý je možné naprogramovať import dát „starého“ eshopu. Nie je potrebné nanovo plniť eshop. Je možné doprogramovať automatickú aktualizáciu údajov v eshope cez napojenie na externých dodávateľov. Je to možné v prípade, ak dodávatelia pravidelne zasielajú externé dáta v rovnakom formáte.

Rozsah úloh, ktoré je možné doprogramovať závisí od časovej a finančnej náročnosti, ktorú akceptuje zadávateľ t.j majiteľ eshopu a tiež dodávateľ systému a jeho programátori.

Programovanie na mieru

Je dobré mať istotu, že keď budete potrebovať doplniť funkcionalitu, ktorú ste doteraz nemali, vždy Vám bude mať kto s tým pomôcť.

Ako je to
v UNIobchod systéme

Podľa požiadaviek klienta je možné doprogramovať do UNIobchod systému funkcionalitu na mieru pre ktorúkoľvek verziu eshopu Small, Business, alebo Profi.

Autor článku

Eva Šablatúrová
zaoberá sa marketingom a on-line reklamou vo WEBY GROUP.

Uvažujete nad predajom cez internet?

Uvažujte od začiatku hneď vo veľkom.

Aké to bude, až to bude. Je dôležité vedieť od začiatku čo všetko potrebujete pre svoj eshop so všetkými súvislosťami aj do budúcnosti.
Aj veľkí boli na začiatku malí. Pustite sa do predaja cez internet prostredníctvom eshopu postaveného na uniobchod systéme.
Máte istotu, že môžete rásť.

Naším krédom je partnerstvo a spolupráca.

Otestujte eshop nezáväzne na 24 dní
garancia skúseností