Vyskúšajte eshop ZDARMA

Funkčný eshop pre Vás nezáväzne na 24 dní

.uniobchodsystem.sk
Vytvorením eshopu súhlasíte s podmienkami používania eshopu

WEBY GROUP, s.r.o. spracúva Vaše osobné údaje (email, telefón) iba za účelom vygenerovania nového eshopu v súlade s platnou legislatívou a zásadami na ochranu osobných údajov. Vaše údaje budú uchovávané v interných systémoch poučenými pracovníkmi po dobu 2 mesiacov, v prípade  uzatvorenia objednávky 10 rokov podľa zákona o dani z príjmov. Údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám.

Klient si je vedomý, že eshop, ktorý má k dispozícií je len na prechodnú dobu maximálne 24 dní a po 30 dňoch pokiaľ neprejde na platenú verziu budú všetky vložené dáta zmazané. Užívateľ môže používať, vkladať obrázky a texty a iné ďalšie autorské diela, len na ktoré má právo duševného vlastníctva alebo zmluvu s autorom.

Užívateľ nesmie používať poskytnutý eshop na nezákonné účely alebo v rozpore s pravidlami dobrého správania sa, ako je napríklad zasielanie nevyžiadanej pošty, reťazové listy, správy, spam alebo na iné účely hromadnej korešpondencie, ani nesmie používať falošnú identitu alebo e-mailovú adresu, alebo inak poskytovať zavádzajúce informácie o svojej totožnosti alebo pôvode akejkoľvek komunikácie.

Vaša požiadavka sa spracúvava.